logoPOlogoSejmlogoPlogoEPL

logoPO

 

październik 2020

 

Podziękowania za wspólną kampanie prezydencką

 

1

 

Za nami trudna Kampania Prezydencka, wszyscy mogliśmy zaobserwować w jak niegodny sposób była ona prowadzona ze strony naszych rywali politycznych. Mimo napotkanym przeciwnościom wspólnie walczyliśmy o zmiany w naszym kraju i lepszą przyszłość dla całej wspólnoty. Pomimo wysiłków i ogromnego poparcia ze strony Polaków kampania zakończyła się nie takim sukcesem jak byśmy chcieli.

 

Jednak dla nas wszystkich Pan Prezydent Rafał Trzaskowski jest zwycięzcą. W tak krótkim czasie i przy tak bezwzględnej batalii zdobył uznanie rzeszy Polaków. Wiele spotkań i rozmów o problemach, z którymi borykają się obywatele spotkała się z ogromną chęcią pomocy Pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Mieliśmy możliwość zaobserwować z jak wielkim zaangażowaniem dążył do wprowadzenia zmian dla dobra wszystkich obywateli.

 

Jednakże Kampania to nie tylko kandydat, ale cały sztab wspierający działania. W tym gronie znaleźli się wszyscy, którzy uczestniczyli w Kampanii za co bardzo dziękuję. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim tym którzy aktywnie wspierali naszego wspólnego kandydata. Wzruszająca jest Wasza postawa i chęć dążenia do zmian w naszym kraju.

 

Mam nadzieję, że nadal będziecie z tak wielką determinacją dążyli do przeobrażeń w naszej ojczyźnie. W niełatwych dla nas wszystkich czasach nie zapominajmy hasła, które towarzyszyło nam przez ostatnie miesiące „Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”.